Mgr. Erika Jamborová
NZZ Ambulancia liečebnej rehabilitácie
TOPOĽČANY


Mgr. Erika Jamborová

O NÁS


Naše zdravotnícke zariadenie vzniklo v r. 2006.
Prvé miesto pôsobenia bola budova Polikliniky v Topoľčanoch. Neskôr sme sa presťahovali do nových priestorov na ul. Moyzesova 980/7 v Topoľčanoch. V rámci skvalitnenia služieb od 1.8.2017 pôsobíme v nových priestorov v rekonštruovanej budove na ul. Moyzesova 1333/1A v Topoľčanoch. V príjemnom prostredí sa snažíme zabezpečiť našim pacientom kvalitnú a odbornú starostlivosť.

Ale možno od začiatku...

V roku 1985 som začala študovať na Strednej zdravotníckej škole v Bratislave – odbor Rehabilitačný pracovník. Po štyroch rokoch štúdia ukončených maturitou som bola zamestnaná v zdravotníckych zariadeniach na oddeleniach rehabilitácie, najskôr v Partizánskom a potom v Topoľčanoch. Svoje vzdelanie a skúsenosti som si dopĺňala individuálnymi doplnkovými školeniami a kurzami v odbore. Medzitým som 5 rokov externe študovala na Slovenskej zdravotníckej univerzite SZU v Bratislave na Fakulte ošetrovateľstva a zdravotníckych odborných štúdií odbor Fyzioterapia. Vysokoškolské štúdium som úspešne ukončila v r. 2009.
Svoje poznatky a skúsenosti som chcela využiť a rozhodla som sa založiť si vlastnú ambulanciu.
Od začiatkov samostatnej praxe v odbore rehabilitácia v r. 2006 som sa snažila v spolupráci s ďalšími kvalifikovanými rehabilitačnými pracovníkmi riešiť zdravotné problémy pacientov, ktorí k nám prichádzali. Záleží nám na každom pacientovi, ktorí nás vyhľadá alebo príde na odporúčanie lekára.

Našich pacientov sa snažíme liečiť, zbaviť akútnych bolestí, príp. nasmerovať pre vyriešenie ich zdravotných problémov. Pri prvom stretnutí je veľmi dôležitý úvodný rozhovor, pri ktorom sa diagnostikuje zdravotný stav a terapeut si vytvorí jasnú predstavu o pacientovej diagnóze a možnostiach liečby a rehabilitácie. Pacientovi otvorene vysvetlíme jeho možnosti a navrhneme vhodnú terapiu. Vzájomnou spoluprácou a dôverou dosahujeme výborné výsledky.

Našou odmenou je spokojnosť pacientov a zlepšenie ich zdravotného stavu, resp. úplné vyliečenie. Skutočne nám záleží na riešení zdravotných problémov, s ktorými k nám pacienti prichádzajú, ale k tomu je nevyhnutná dôvera, úprimný rozhovor a vzájomná spolupráca.

Erika JamborováAk sa chcete objednať kliknite na
Budete presmerovaní na aplikáciu jamborova.vcakarni.sk, kde sa môžete sami objednať (viac info )


Ponúkame možnosť zakúpenia darčekových poukazovAmbulancia liečebnej rehabilitácie

Mgr. Erika Jamborová
Moyzesova 1333/1A
955 01 Topoľčany


KONTAKT

Tel. : +421 915 731 136
Mail : erikajamborova1@gmail.com

© 2016 Erika Jamborová Správa webu počítadlo.abz.cz