Mgr. Erika Jamborová
NZZ Ambulancia liečebnej rehabilitácie
TOPOĽČANY


Mgr. Erika Jamborová


Klasická masáž       Reflexná masáž       Lymfodrenáž       Masáž lávovými kameňmi       Ultrazvuk       Laseroterapia       Liečebná rehabilitácia       Parafínové, rašelínové zábaly       Mäkké techniky

"Moderná doba si vyžaduje plnohodnotného zdravého človeka, s pocitom bez bolesti a neobmedzovaným pohybom. Preto je pri zdravotných problémoch nevyhnutná starostlivosť a odborná pomoc. Pevná vôľa, individuálny a odborný prístup fyzioterapeuta dokážu zbaviť pacienta bolesti, vrátiť motoriku a zlepšiť pohybové funkcie. Toto všetko je podmienené nielen pevnou vôľou, vlastným presvedčením a odhodlaním pacienta, ale predovšetkým vzájomnou spoluprácou a dôverou medzi pacientom a fyzioterapeutom."

(Mgr. Erika Jamborová)

Vitajte na našej webovej stránke. Sme neštátne zdravotnícke zariadenie. Ponúkame rehabilitačné a fyzioterapeutické služby. Pacienti k nám prichádzajú na odporúčanie odborného lekára alebo podľa vlastného uváženia. K pacientom pristupujeme individuálne, na základe osobných rozhovorov a konzultácií. Našou snahou je pacientom pomôcť, zbaviť ich bolesti, liečiť pooperačné stavy a návrat do plnohodnotného života.

Špecializujeme sa na diagnostiku, liečenie, rehabilitačné cvičenia a samozrejme prevenciu. Naša ambulancia disponuje odborným vybavením, prístrojmi a kvalifikovanými pracovníkmi z oblasti fyzioterapie. Zárukou odbornosti sú okrem dlhoročných skúseností (27-ročnej praxe v rehabilitácii a fyzioterapeutickej liečby) aj neustále štúdium a sledovanie moderných technológií v odbore.

Masáž lávovými kameňmi
Relaxačná masáž, ktorá Vás dokáže nabiť energiou, pôsobí na zlepšenie tonizácie svalstva i proti celulitíde.viac ...

Zábalové metódy
Tepelná terapia, ktorá stimuluje cirkuláciu lymfy a krvného obehu, zrýchľuje bunkovú činnosť a prirodzenou cestou aktivuje samoliečebný potenciál organizmu.

viac ...

Taping metóda
Liečebná tejpovacia metóda s unikátnou elastickou páskou. Poskytuje podporu a stabilitu svalom a kĺbom bez obmedzenia rozsahu pohybu.


viac ...

Ak sa chcete objednať kliknite na
Budete presmerovaní na aplikáciu jamborova.vcakarni.sk, kde sa môžete sami objednať (viac info )


Ponúkame možnosť zakúpenia darčekových poukazovAmbulancia liečebnej rehabilitácie

Mgr. Erika Jamborová
Moyzesova 1333/1A
955 01 Topoľčany


KONTAKT

Tel. : +421 915 731 136
Mail : erikajamborova1@gmail.com

© 2016 Erika Jamborová Správa webu počítadlo.abz.cz